قیر امولسیون قوام دهنده

قیر امولسیونی چیست؟ کاربردها و مزیت های استفاده امولسیون قیر در …

:: قیر امولسیونی چیست؟ کاربردها و مزیت های استفاده امولسیون قیر در پروژه راهسازی و جاده سازی و پروژه های عمرانی چكيده: امولسيون قير يك محلول از قير در آب است كه بوسيله امولسيون سازي پايدار مي گردد و از ته نشين شدن قير در ...

ادامه مطلب
انواع قیر امولسیون

امولسیون‌ قیری ترکیبی از قیر و آب می باشد که به کمک ماده ی امولسیون ساز ساخته می‌شود. در این ترکیب قیر در آب حل نمی شود بلکه به صورت گلبول‌هایی ریز در آب شناور می باشد. در برخی موارد امکان دارد به همراه ماده امولسیون ساز ، ماده پایدار کننده نیز استفاده گردد.

ادامه مطلب
قیمت امولسیون قیر دیر شکن | فروش امولسیون کننده قیر

برای تهیه امولسیون قیر از دستگاه‌‌هایی استفاده می‌‌کنند که به دستگاه‌های سریع چرخنده معروف است. آب، قیر مذاب و عامل امولسیون‌کننده در این دستگاه‌‌ها در بین صفحاتی که با سرعت ‌بالا در حال چرخش هستند قرار می‌گیرد و قیر در اثر نیروی گریز از مرکز تولید شده توسط صفحات ...

ادامه مطلب
فروش قیر امولسیون سرد اجرا لکه گیری و درزبندی آسفالت

فروش قیر امولسیون سرد اجرا لکه گیری و درزبندی آسفالت : قیر و آب اصلی ترین و مهمترین مواد تشکیل دهنده قیر امولسیون هستند که به کمک امولسیفایر مخلوط می گردند.

ادامه مطلب
ذخیره سازی امولسیون های قیری

تولید و فروش قیر امولاسیون با شرایط و کاربرد های مختلف صادرات و واردات هنگام ذخیره سازی امولسیون قیری به نکات زیر بایستی توجه گردد: 1.بر حسب مورد مصرف امولسیون قیری در دمای 10 تا 55 درجه سانتیگراد ذخیره شود.

ادامه مطلب
تاریخچه قیر های امولسیونی :: عایق ساختمان استخر کلیه سطوح

می توان با تعیین میزان عوامل تشکیل دهنده قیر امولسیون بر سرعت شکست آن تاثیر گذاشت . بر این اساس قیرهای امولسیون به سه دسته تند شکن، کند شکن و دیر شکن تقسیم بندی می گردند.

ادامه مطلب
امولسیفایر موجود در قیر امولسیونی چیست؟

امولسیفایر تنها جزء تشکیل دهنده پراهمیت در انواع امولسیون های قیر در آب است. برای اینکه این ماده مؤثر باشد باید در آب حل بشود و بین خواص آب دوستی (hydrophilic) و چربی دوستی (lipophilic) آن تعادل برقرار باشد.

ادامه مطلب
انواع قیر امولسیون و کاربرد آنها

انواع قیر امولسیون و کاربرد آنها مطالب مفید بازدید: 977 ... گروه بهبود صنعت ارائه دهنده محصولات متنوع قیری و تامین کننده تجهیزات و راه حل های جامع در حوزه تعمیر و نگهداری راه است.

ادامه مطلب
شرکت امولسیون قیر گوهرابنیه پایتخت :: عایق ساختمان استخر کلیه …

شرکت امولسیون قیر گوهرابنیه پایتخت: هنگامی که قیر امولسیون حاصل ازمیکس امولسیون قیر در آب مانند آسفالت یا تار به عنوان ماده اتصال یا روکش برای مصارف مانند آسفالت جاده ، خاکریزهای ضد آب ، سقف ، رنگ و پوشش کف مورد استفاده ...

ادامه مطلب
قیر

قیرابه (قیر امولسیون) با مخلوط کردن قیر و آب و یک ماده امولسیون ساز به دست می آید. مقدار ماده امولسیون ساز بسیار کم و در حدود ۰٫۳ تا ۰٫۵ درصد وزن قیر می باشد. مقدار آب مصرفی این نوع قیر در ...

ادامه مطلب
شرکت آذر دوام یول :: آدیکو :: ADYCO » امولسیون قیری چیست؟

در جدول بالا پیشوند C نشانه امولسیون قیری کاتیونیک می باشد، پسوند های ۱ و۲ نشانه کند روانی امولسیون قیری می باشد.عدد بزرگتر نشان دهنده کند روانی بیشتر است و پسوند h نشانه استفاده از قیر سفت تر در ساخت امولسیون می باشد.

ادامه مطلب
آزمایش های امولسیون های قیری

آزمایش های امولسیون های قیری بر اساس استانداردهای ( ASTM:D244 و AASHTO:T59 ) و, ( EN 13808 ) (استاندارد ملی 12505 ) تحت عناوین آزمایش های تعیین اجزای تشکیل دهنده ، غلظت ، پایداری و بررسی باقی مانده از تقطیر امولسیون قیری انجام می شوند.

ادامه مطلب
آزمایش های قیر امولسیونی

ابتدا مقدار 50 گرم قیر امولسیون را از قسمت بالای سیلندر داخل بشر اول میریزیم و سپس اجازه میدهیم باقیمانده قیر امولسیون داخل سیلندر به روش سیفون کردن خارج شود تا به قسمت روزنه انتهایی سیلندر برسد، سپس مقدار باقیمانده قیر را داخل بشر دوم ریخته و هر دو بشر

ادامه مطلب
امولسیون قیری چیست؟ – رویین تجارت پروشات

در جدول بالا پیشوند C نشانه امولسیون قیری کاتیونیک می باشد، پسوند های ۱ و۲ نشانه کند روانی امولسیون قیری می باشد.عدد بزرگتر نشان دهنده کند روانی بیشتر است و پسوند h نشانه استفاده از قیر سفت تر در ساخت امولسیون می باشد.

ادامه مطلب
امولسیون های قیری و اجزاء تشکیل دهنده امولسیون

امولسیون های قیری عموماً اندازه ذرات کوچکتری نسبت به قطر تار موی سر انسان یا تقریبا 001/0 تا 01/0میلیمتر (004/0 تا 04/0 اینچ)دارند. معمولاً جهت مشخص نمودن کیفیت امولسیون اندازه ذرات آن آنالیز می گردد. اندازه ذرات امولسیون به میزان انرژی مکانیکی حاصل از آسیاب بستگی دارد.

ادامه مطلب
تفاوت قیر معدنی و قیر نفتی چیست

اجزای تشکیل دهنده امولسیون های قیری: قیر Bitumen حلال Solvent آب Water امولسیفایر Emulsifier اسید Acid پایدارکننده Stabiliser پلیمر Polymer قیر، آب و امولسیون ساز اجزای اصلی تشکیل دهنده امولسیون های قیری می باشند.

ادامه مطلب
تعريف امولسيون | اندیشکده نفت گاز و پتروشیمی

امولسیون شامل سه عنصر تشکیل دهنده است: قیر، آب و امولسیفاير. در برخی مواقع عناصر دیگری نیز همانند پایدار کننده ها، اصلاح کننده های پوشش و عوامل مانع شکست به این سه عنصر افزوده می شود.

ادامه مطلب
قیر و انواع آن

قیر امولسیون قیر امولسیون با مخلوط کردن قیر و مقدار کمی آب و یک ماده امولسیونی(مانندنمک آمونیم) به دست می آید. مقدار ماده امولسیون ساز بسیار کم و در حدود ۰٫۳ تا ۰٫۵ درصد کل وزن قیر می باشد.

ادامه مطلب
قیر امولسیونی – گلومک سازه

امولسیون های کاتیونی و آنیونی دیر شکن و حداقل مقدار قیر استاندارد برای استفاده به عنوان پرایم کت باید مقدار زیادی حلال داشته باشند تا بدون رقیق کردن مورد استفاده قرار گرفته و به عمق کافی نفوذ کنند. میزان مصرف امولسیون برای پرایم کت حدود 1.5 تا 2.5 لیتر بر متر مربع توصیه می شود.

ادامه مطلب
روش تهیه قیر امولسیون

قیر امولسیون عمدتا از نوع امولسیون های روغن در آب می باشند که قیر در فاز آب پراکنده می باشد. در این نوع قیر امولسیون ، مقدار قیر بستگی به کاربرد آن دارد که معمولاً از حداقل ۵۵ درصد تا حداکثر ۶۵ درصد تغییر پیدا می­کند.

ادامه مطلب
قیر

قیرابه (قیر امولسیون) با مخلوط کردن قیر و آب و یک ماده امولسیون ساز به دست می آید. مقدار ماده امولسیون ساز بسیار کم و در حدود ۰٫۳ تا ۰٫۵ درصد وزن قیر می‌باشد.

ادامه مطلب
قیر امولسیون

قیر امولسيوني آب و قیر با یکدیگر مخلوط نمی شوند اما تکنولوژی ساخت امولسیون این فرآیند را امکان پذیر ساخته است که درصد متنابهی از قیر در فاز پیوسته آب پراکنده شود.

ادامه مطلب
دستگاه تقطیر قیر امولسیون

آزمایشهای امولسیون های قیری بر اساس استانداردهای (AASH TO T59 -ASTM D 244) و (EN 13808) (استاندارد ملی 12505) تحت عناوین آزمایشهای تعیین اجزای تشکیل دهنده غلظت ،پایداری و باقیمانده از تقطیر امولسیون قیری انجام میشود.

ادامه مطلب
فروش قیر

فروش قیر ، فروش قیر شل 90*15 ، فروش قیر ساختمانی ، فروش قیر صنعتی ، فروش ایزوگام ، فروش چتایی قیرگونی ، ... امولسیون محلولی ست که مایعات بدون این که در هم می آمیزند، به صورت معلق قرار می گیرند.

ادامه مطلب
آزمایش های قیرهای امولسیونی و نقش افزودنی ها

برای امولسیون آنیونی الک و قیر باقیمانده با محلول ملایم سدیم و سپس با آب مقطر شسته می شوند برای امولسیون های کاتیونی فقط از آب مقطر استفاده می شود.

ادامه مطلب
امولسیفایر = emulsifier امولسیون کننده

امولسیون کننده ها ترکیباتی هستند که مولکولشان یک بخشی قطبی آبدوست و یک بخش غیر قطبی آبگریز دارد ... صمغ گياهي كه به عنوان قوام دهنده و امولسيون كننده در كرم ها و لوسيون ها و محصولات مو مثل ...

ادامه مطلب
افزودنی های مصرفی در امولسیون های نوشیدنی: بخش دوم

ترکیبات قوام دهنده ترکیباتی هستند که به امولسیون های نوشیدنی اضافه شده و ویسکوزیته فاز آبی را افزایش می دهند، در نتیجه خامه ای شدن ذرات چربی و احساس دهانی محصول را تحت تأثیر قرار می- دهند.

ادامه مطلب
قیر امولسیونی – گلومک سازه

این واحد علاوه بر تولید انواع قیر امولسیونی ساده قابلیت تولید امولسیون های پلیمری را دارد. در حال حاضر با توجه به طیف گسترده امواسیفایر های کاتیونی، انواع امولسیون کاتیونی در این واحد تولید می شود.

ادامه مطلب