در بهول در سال 1990 افزودنی

مقاله تثبیت آنزیم لیپاز در حلال های آلی در حضور مواد افزودنی

مقاله تثبیت آنزیم لیپاز در حلال های آلی در حضور مواد افزودنی اسید چرب, در Journal of Molecular Saburo, Hasegawa, Tadao (1990) ''Synthesis of C18Fatty Acid Esters in Organic Solvent by Lipase fromCandida cylindracea'', Agricultural and × 🎁 تخفیف ویژه سال نو

ادامه مطلب
عوامل موثر در نشر دوده خودرو و راههای جلوگیری از آن

از سال 1990 به بعد آلایندگی کم و . قابل استفاده در موتورهای سنگین و صنعتی با دور پایین تولید سوخت و افزودنی های آن

ادامه مطلب
بتن های ویژه parsroyalco

بتن خود تراکم نخست در سال 1986 توسط H.okamura در ژاپن پیشنهاد گردید و در سال 1988 این نوع بتن در کارگاه ساخته شد و نتایج قابل قبولی را از نظر خواص فیزیکی و مکانیکی بتن ارائه داد .

ادامه مطلب
آرسنیک مس انتخاب شناور موج شکن مخروط

بررسي آزمايشگاهي ريزنشت کرونالي در کانالهاي پرشده با مخروط گوتاپرکا و آپاتيت در روت کانال سيلر . مدارس راهنمايي و دبيرستانهاي شهر زاهدان در سال 83 532 مير علي پل شکن. چت آنلاین

ادامه مطلب
کاهش مصرف آب در گلخانه با کاربرد مواد افزودنی طبیعی و

این تحقیق با هدف بررسی امکان کاهش مصرف آب در گلخانه های شهرستان یزد ( از شهرهای خشک ایران با متوسط بارش 60 میلی در سال) با استفاده از مواد افزدونی مختلف به خاک انجام شد.

ادامه مطلب
تأثیر تراکم مواد مغذی و اسید آمینۀ ال گلوتامین افزودنی بر

این مطالعه به منظور بررسی اثر سطوح مختلف تراکم مواد مغذی و گلوتامین افزودنی بر عملکرد رشد، مورفولوژی ژژنوم و پاسخ‌های ایمنی جوجه‌های گوشتی در دورۀ آغازین (100 روزگی)، رشد (2411 روزگی) و پایانی (4225 روزگی) انجام گرفت.

ادامه مطلب
بتن ماده ای فوق العاده برای استفاده درسال 2018 + سفارش بتن

در سال 1365 در آزمایشگاه مکانیک خاك شرکت نفت مناطق نفت خیزجنوب در اهواز مراحل تهیه این محصول گوگردی آغاز و در سال 1367 در سطح آزمایشگاهی به پایان رسید.

ادامه مطلب
مواد افزودنی دستگاه تولید کارتن

مواد افزودنی دستگاه تولید کارتن نسبت بازیافت در آمریکا در سال 1990 به بیش از 33 درصد رسید. در کشورهایی از قبیل ژاپن و تایوان که از منابع جنگلی محروم اند میزان (نرخ) بازیافت به حدود 50 درصد هم می

ادامه مطلب
انواع رزین های اپوکسی unionpigments

می­توان گفت که رزین­های اپوکسی از سال 1948 به صورت تجاری در دسترس بوده­اند و مصرف جهانی اپوکسی­ها در سال 1990، 550000 تن بوده است.

ادامه مطلب
تغییراتی در استاندارد ابجو در کانادا در جهت ارتقای کیفیت آن

در فاصله بین سال های 1990 تا 2017 شمار آبجوسازی های کانادایی از 62 به 750 رسید, در حالی که شمار برند های ابجو از 400 به 7000 رسید.

ادامه مطلب
مقاله در مورد بتن پلیمری در pdf دانلود مقالات فارسی

بتن پلیمری قرن بیستم را به حق باید قرن پلیمر ها نیز دانست ، محصولات پلیمری از لحاظ حجمی در سال 1990 بر حجم محصولات آهنی فایق آمد و پیش بینی می شود که در قرن حاضر ، از لحاظ وزن نیز بالاتر رود .

ادامه مطلب
تاثیر افزودنی‌های مختلف در افزایش کارایی علف‌کش

مطالعه‌ای با هدف بررسی کارایی افزودنی‌های مختلف علف‌کش سولفوسولفورون در کنترل علف‌هرز جودره در مزارع گندم کرج، کامیاران و مرودشت در سال‌های 91 و 92 به اجرا درآمد. تیمارها شامل غلظت‌ توصیه شده سولفوسولفورون، با و

ادامه مطلب
مقاله تثبیت آنزیم لیپاز در حلال های آلی در حضور مواد افزودنی

Nov 30, 2010 · مقاله تثبیت آنزیم لیپاز در حلال های آلی در حضور مواد افزودنی اسید چرب, در Journal of Molecular Saburo, Hasegawa, Tadao (1990) ''Synthesis of C18Fatty Acid Esters in Organic Solvent by Lipase fromCandida cylindracea'', Agricultural and × 🎁 تخفیف ویژه سال نو

ادامه مطلب
کاربرد فناوری نانو در لاستیک خودرو قسمت اول

نوآوریهای جدید در این زمینه با تولید و تأمین نانومواد و افزودنی های جدید به لاستیکها جهت دستیابی هرچه بیشتر به " مثلث سه گانه کیفیت " شامل ایمنی ، طول عمر و آلودگی صوتی است .

ادامه مطلب
بررسی اثر افزودنی‌های گوگردپلیمری و پودرلاستیک در مقاومت

گوگرد از سال‌ها قبل به عنوان یکی از افزودنی‌های مقاومتی آسفالت مورد استفاده بوده است، اما به دلایل زیست محیطی و ایجاد سختی بیش از حد در آسفالت کمتر مورد استفاده قرار گرفته است. در سال‌های اخیر با گسترش تولید پلیمر

ادامه مطلب
جدول APIروغن موتورهای دیزلی

برای استفاده در موتورهای دیزلی سنگین در سال 1990 معرفی شده و در حال حاضر «همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. یک روغن چند درجه ای مناسب برای دیزل های توربوشارژ چهار زمانه با شرایط کاری سخت است.

ادامه مطلب
پرینترهای سه بعدی در ایران تا کجا پیش رفته اند؟ دیجیاتو

مرکز تحقیق و توسعه فناوری های ساخت افزودنی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران همایشی با موضوع معرفی پرینترهای سه بعدی برگزار کرد که در طی آن اساتید و کارشناسان گوناگون درباره این صنعت نسبتا نوپا در کشور و قابلیت های آن صحبت

ادامه مطلب
سیر تکامل کنسول های بازی ویدئوی خانگی بین سال های 1967 تا 2011

علاوه بر این، هر سه کنسول با اضافه کردن افزودنی هایی مانند موشن پلاس MotionPlus برای نینتندو وی درسال2009، کینکت Kinect برای ایکس باکس 360 در سال 2010 و موو Move برای پلی استیشن در سال 2010 ارتقا و توسعه یافتند .

ادامه مطلب
معرفی 202 برند مطرح جهانی در یک آرشیو!

در شرایطی که گوچی در سال 1990 به مرز ورشکستگی رسیده بود، استخدام تام فورد و به کارگیری ایده‌های خلاقانه وی، ارزش این برند را تا سال 1994 به 3.4 میلیارد دلار رساند.

ادامه مطلب
افزایش بیش از دو برابری مبتلایان به زوال عقل در 26 سال

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری مدیکال ساینس، بر اساس این تحقیقات تعداد بیماران مبتلا به آلزایمر و سایر انواع زوال عقل از 20.2 میلیون نفر در سال 1990 میلادی به 43.8 میلیون نفر در سال 2016 میلادی رسیده است.

ادامه مطلب
کاربردهای متانول ariapetrochemical

در سال 1990 مقادیر قابل توجهی متانول در ایالات متحده صرف تولید mtbe می شد که به عنوان افزودنی بنزین (بهبود دهنده عدد اکتان) مورد استفاده قرار می گرفت.

ادامه مطلب
آفریقایی استخراج و اکتشاف شرکت مرکزی هزینه

ایده آل اقتصاد اورانیوم در ایران و جهان. پس از اکتشاف معدن این شرکت در دهه ۱۹۵۰ برای نخستین بار استخراج از این معدن در سال ۱۹۶۰ آغاز شد.

ادامه مطلب
مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن

مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن در سال 1990 و 1991، نسخه اصلاحی کاملی از bs 5328:1991 در مورد بتن در قالب چهار بخش منتشر شد.

ادامه مطلب
پایگاه سوالات مهم در مورد روغن موتورها

شرکت به توتال (سهامی خاص) در سال 1381 بر اساس قرارداد همکاریهای مشترک بین شرکت توتال فرانسه و شرکت نفت بهران به صورت 50 درصد 50 درصد برای تولید، بازاریابی و عرضه انواع محصولات روغنی با برند شرکت توتال در ایران تاسیس شد.

ادامه مطلب
دو سوم خمیردندان‌ها ماده سرطان‌زا دارند ساعت24

ساعت 24نتایج یک تحقیق تازه در فرانسه نشان می دهد در دو سوم خمیردندان های موجود در بازارهای این کشور از ماده دی کسید تیتانیوم استفاده شده است.دانشمندان می گویند این ماده افزودنی که در صنعت خمیردندان سازی برای خاصیت رنگ

ادامه مطلب
مواد الیافی و افزودنی در ساخت کاغذ

مواد الیافی و افزودنی در ساخت کاغذ شنبه 24 مهر ماه 1395. آماده سازی کاغذ باطله برای استفاده بهینه از کاغذ باطله به عنوان الیاف دست دوم، ضروری است انواع کاغذها از نظر کیفیت، دسته بندی شوند.

ادامه مطلب
روغن موتور ادینول شرکت بهتاز روانکار دابو

بعد از اتحاد دو آلمان ( شرقی و غربی ) در سال 1990 اسم شرکت به ADDINOL تغییر نام پیدا کرد . در سال 2000، ADDINOL Lube Oil بطور کامل به مجموعه جدید و بسیار مدرن در منطقه صنعتی – شیمیائی حفاظت شده Leuna منتقل شد .

ادامه مطلب
همه چيز درباره ضد يخ در فصل زمستان

البته هنوز در بعضی از خودروهای قدیمی، ضدیخ با افزودنی های معمولی در سیستم خنک کننده وجود دارد، بنابراین هر وقت از بررسی و عوض کردن مایع خنک کننده معمولی چشم پوشی شود، با گذر زمان خطر خوردگی

ادامه مطلب