پمپ های برای استخر

بهترین پمپ استخر و جکوزی

با توجه به اهمیت استفاده از پمپ های استخری و کاربرد گسترده ای که در این زمینه دارند شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در خصوص طراحی و ساخت انواع مدل های پمپ تصفیه استخر و جکوزی در حال فعالیت هستند.

ادامه مطلب
ملاک های انتخاب ظرفیت پمپ استخر | همه چیز درباره پمپ استخر

دلیل اهمیت این موضوع آن است که فواصل لوله کشی و پیچ و خم های مسیر آن باعث افت فشار پمپ می شود و از سوی دیگر زمانی که پمپ در ارتفاعی پایین تر از استخر نصب شود برای برگرداندن آب به استخر، نیاز به فشار بیشتر از معمول دارد.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر هایوارد + راهنمایی برای خرید و توضیحات کامل محصول

پمپ تصفیه استخر هایوارد از سری تجهیزات استخری ساخت آمریکا می باشد. این پمپ استخری هایوارد با بدنه کامپوزیتی، مانع فرسایش و خورندگی کلر می شود و ذرات خورنده معلق موجود در آب را از بین می برد.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر

شرکت تراز انرژی مطنا به عنوان عاملیت فروش انواع پمپ تصفیه استخر و پمپ گردش آب برای استخر و جکوزی از برند های معتبر بازار می باشد.در این بخش سعی شده است علاوه بر قیمت های مناسب پمپ تصفیه و سیرکوله استخر ، رویکرد های صحیح و ...

ادامه مطلب
پمپ های تصفیه استخر | بهترین قیمت ها و برندها + گارانتی و ارسال فوری …

پمپ تصفیه استخر قلب هر سیستم تصفیه آب استخر می باشد. این پمپ ها که به پمپ استخر ( Pool Pump) نیز معروف هستند، با مکش آب از کاسه استخر، آن را از فیلتر و سایر تجهیزات ضدعفونی کننده عبور داده و مجددا آب تصفیه شده را به کاسه استخر باز می گرداند.

ادامه مطلب
پمپ استخر| لیست قیمت + گارانتی |

با پمپ های استخر و اجزای آن بیشتر آشنا شویم ... به طور خلاصه پمپ استخر یکی از ملزومات اصلی سیرکولاسیون و سیستم تصفیه می باشد که در استخرهای خانگی ،عمومی و ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد.وبسایت تخصصی تاسیسات به عنوان یکی ...

ادامه مطلب
چگونه پمپ مناسب استخر شنا را انتخاب کنیم؟

پمپ تک سرعته همچنان پرکاربردترین پمپ استخری می باشد، اما پیشرفت پمپ های چند سرعته باعث شده است تا بهروری اقتصادی و محیط زیستی بالاتری نسبت به پمپ های تک سرعته داشته باشند و جایگزین مناسب تری برای آن ها باشند.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه و گرمایش استخر چطور محاسبه میشه ؟ – دانی سنتر

برای محاسبه هد پمپ باید افت فشار لوله کشی، فیلتر تصفیه و مبدل استخر (در صورتی که پمپ تصفیه و گرمایش مشترک باشند ) را محاسبه و جمع کنیم و در صورتی که تجهیزات ضد عفونی بعد از فیلتر و در مسیر عبور آب وجود دارد، افت فشار آنها ...

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر DAB سری EUROSWIM/ ساخت ایتالیا | شرکت …

پمپ تصفیه استخر DAB سری EUROSWIM ساخت کارخانه معتبر DAB ایتالیا، پمپ های خودمکشی هستند که برای تصفیه آب استخر و جکوزی گزینه مناسبی بشمار می روند. توضیحات با توجه به نوسانات بازار لطفا موجودی و قیمت محصول را از دفتر شرکت ...

ادامه مطلب
دانلود کاتالوگ پمپ تصفیه استخری ایمکس سری SB30 + لیست قیمت

برخی از پمپ های استخر که امروزه در بازار به فروش می رسند از جمله پمپ تصفیه استخری ایمکس Emaux سری SB30 دارای یک صافی لایه ای هستند که برای جداکردن برگ ها، خار و خاشاک، مو، پرز و سایر اجزای آلاینده بزرگ موجود در آب مورد استفاده ...

ادامه مطلب
بررسی قیمت پمپ باد استخر بادی و انواع مختلف آن

تفاوت پمپ های باد دستی و برقی در ساختار و چگونگی عملکرد آن ها است. یکی از عواملی که باعث افزایش قیمت پمپ باد استخر بادی می شود، ساختار و سیستم مکش آن است.

ادامه مطلب
نحوه محاسبه هد پمپ استخر شنا و جکوزی

زمانی که برای خرید پمپ تصفیه آب استخرتان اقدام می کنید، با انواع مختلفی از پمپ های استخر روبه رو خواهید شد و ممکن است دچار سردرگمی شوید. اگرچه ممکن است شما با توجه به حجم استخرتان، محاسبات مربوط به دبی پمپ موردنظر را ...

ادامه مطلب
پمپ های تصفیه استخر | بهترین قیمت ها و برندها + گارانتی و ارسال فوری | دماتجهیز

باید توجه داشت که پمپ، از آب، گرد و غبار و مواد شیمیایی دور نگهداشته شود. در استخرهای روباز، پمپ باید توسط سرپوش از نور خورشید و باران محافظت گردد و همچنین تهویه ی محل آن باید به خوبی انجام گیرد.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر | خرید و لیست قیمت پمپ استخری

پمپ های تصفیه استخر داب ساخت کشور ایتالیا هستند و دارای ۳ سال گارانتی می باشند. این مدل پمپ های تصفیه استخر داب 0.5 تا 3 اسب بخار هستند و قابل استفاده در استخر های کوچک خانگی هستند.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر: 5 تا از بهترین پمپ های استخری در سال 2020

پمپ تصفیه استخر Hayward SP2610X15 Super Pump این پمپ به صورت خاص برای استخر سقف پوشیده دیزاین و طراحی شده است. بسیار کارآمد و مفید برای تمیز کردن استخرهای سقف پوشیده در سایزها و اندازه های مختلف است.

ادامه مطلب
اگر پمپ کف کش برای استخر می‌خواهید این متن را بخوانید | ابزارینو

اصل اساسی در هنگام خرید پمپ مناسب برای استخر این است که پمپ را متناسب با نیاز خود و میزان آبی که می‌خواهید در یک مدت زمان انتقال دهید، خریداری کنید. ویژگی‌های کفکش مناسب استخر در ۴ گام!

ادامه مطلب
پمپ استخری | فروش پمپ های استخری | ونداد تجهیز (4)

پمپ استخری وسیله ای ضروری برای استخرها است. این وسیله، که یکی از مهمترین بخش های سیستم تصفیه استخر نیز محسوب می شود، ضمن اینکه آب را به گردش در می آورد، آن را تصفیه نیز می کند. پمپ تصفیه استخر، قلب سیستم تصفیه آن است که در ...

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر | خرید و لیست قیمت پمپ استخری

پمپ استخر یکی از مهم‌ترین تجهیزات به کار رفته در استخر است که وظیفه چرخش آب را دارد. پمپ تصفیه آب استخر، آب را با استفاده از اسکیمر و آبکش از درون استخر کشیده و آن را به سمت فیلتر هدایت کرده و سپس پس از تمیز شدن کامل و …

ادامه مطلب
پمپ استخری ایمکس | قیمت پمپ تصفیه استخر ایماکس

پمپ تصفیه استخر یا پمپ استخری ایمکس از سری محصولات با کیفیت این برند می باشند. پمپ های تصفیه استخر ایماکس در سری های مختلفی با توجه به کاربری های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

ادامه مطلب
اگر پمپ کف کش برای استخر می‌خواهید این متن را بخوانید | ابزارینو

پمپ کف کش برای استخر؛ فلوتردار یا بدون فلوتر؟! یکی از عوامل اصلی سوختن پمپ های مختلف آب، خشک کردن آن ها است، گرچه پمپ کف کش برای استخر از نوع پمپ های مستغرق به حساب می آید و همیشه در آب غوطه ور است اما اگر سطح آب پایین ...

ادامه مطلب
پمپ های استخر

پمپ های استخر: پدیده استخر پارس ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش انواع پمپ های استخر در جنوب و سراسر کشور. پمپ های Iml اسپانیا، پمپ های اشپک آلمان و ... . محل قرار گرفتن پمپ از جهت نگهداری و تعمیرات استخر بسیار مهم است.

ادامه مطلب
پمپ استخری | فروش پمپ های استخری | ونداد تجهیز

پمپ استخری. پمپ استخری وسیله‌ای ضروری برای استخرها است. این وسیله، که یکی از مهمترین بخش. ‌. های سیستم تصفیه استخر نیز محسوب می‌شود، ضمن اینکه آب را به گردش در می‌آورد، آن را تصفیه نیز می‌کند. پمپ تصفیه استخر، قلب سیستم تصفیه آن است که در کنار فیلتر تصفیه استخری می. ‌.

ادامه مطلب
پمپ تصفیه استخر هایوارد سری SP | قیمت پمپ استخری SP | تاسیسات …

پمپ های تصفیه استخر برند هایوارد برای استفاده در طیف وسیعی از جکوزی ها، حوضچه های آب سرد، استخرهای خصوصی و استخر های عمومی مناسب می باشند.

ادامه مطلب
پمپ استخر هایواتر مدل HW2200 | تجهیزات استخر-پمپ استخر-پمپ …

برای جلوگیری از خوردگی در پروانه و بدنه پمپ های استخر، معمولا پمپ انتخابی دارای پروانه استیل یا فایبرگلاس فشرده و همچنین بدنه پمپ از جنس مقاوم به خوردگی و زنگ زدگی انتخاب می شود.

ادامه مطلب
ملاک های انتخاب ظرفیت پمپ استخر | همه چیز درباره پمپ استخر

پروانه پمپ های آبرسانی فلزی (برنج یا چدنی) بوده که در این حالت نیز خوردگی ایجاد می شود در صورتی که پروانه پمپ های استخری از یک نوع آلیاژ پلاستیکی به نام نوریل ساخته می شود که ضد خوردگی است.

ادامه مطلب
تجهیزات استخر + لیست قیمت | شرکت اطلس موج آبتین

۱. تجهیزات تصفیه استخر تجهیزات تصفیه شامل پمپ های تصفیه ( پمپ استخر ) و فیلترهای شنی می شود. ۱-پمپ استخر :آب استخر می بایستی مدام تصفیه ، ضدعفونی و گرم شود و پس از عبور از این چرخه ، مجددا به داخل استخر برگردد.

ادامه مطلب
پمپ استخر

29,693,000 ریال قیمت انواع پمپ استخر از 279,000 تومان تا 9,800,000 تومان است تاریخ اعلام قیمت پمپ استخر، 2 ارديبهشت 1396 است. اگر خریدار، فروشنده، تولید کننده یا پیمانکار در زمینه پمپ استخر هستید سفارش خود را ثبت کنید تا برای همکاری با ...

ادامه مطلب
پمپ های مخصوص استخر

استفاده از پمپ های مخصوص استخر به جای الکترو پمپ های کوپلی سنتی پمپ به عنوان قلب سیستم تصفیه استخر وظیفه به گردش درآوردن آب را در بخش های مختلف سیستم تصفیه، گرمایش و ضد عفونی استخر به عهده دارد.

ادامه مطلب
پمپ های مخصوص استخر

بدیهی است که انتخاب پمپ مناسب تأثیر مستقیم بر عملکرد کلی سیستم تصفیه استخر دارد.بطور کلی در اکثر موتورخانه های قدیمی و بعضا جدید استخرهای شنا از الکتروپمپ هایی استفاده می شود که از کوپل شدن یک الکتروموتور و یک پمپ به یکدیگر تشکیل شده اند.

ادامه مطلب
پمپ استخر ایماکس مدل SC150

مزایای پمپ استخر ایماکس مدل SC150 با قدرت بسیار پایین ولی هد ودبی بالایی برای استخر های خانگی دارد عمق خودمکش برای این نوع پمپ های استخر ایمکاس 2 متر است.. قدرت موتور پایین ، دبی جابه جایی آب بالا با قدرت کم این نوع پمپ باعث ...

ادامه مطلب
پمپ جکوزی استخر-بهترین برند پمپ جکوزی| آبگیر متخصص ساخت استخر …

قطر منافذ و سوراخ های استرینر ها از ۴۰ میکرون تا ۱۲٫۷ میلی متر می باشد. بهترین قطر سوراخ برای پمپ های تصفیه استخر و جکوزی ۱/۵ تا ۴ میلی متر می باشد .

ادامه مطلب