روند کم فشار پمپ

پمپ + راهنمایی برای خرید پمپ و آشنایی با انواع پمپ ها و دانلود کاتالوگ …

پمپ + راهنمایی برای خرید پمپ و آشنایی با انواع پمپ ها و دانلود کاتالوگ محصول پمپ یکی از پر مصرف ترین تجهیزات الکتریکی در صنعت تاسیسات کشور ایران و جهان به حساب می آیند که با توجه به نوع مصرف (خانگی, صنعتی و کشاورزی) تقسیم ...

ادامه مطلب
پمپ تحت فشار | گروه مهندسی اوژن اطلس سپهر

تنها نقطه ضعف پمپ فشار قوی پیستون این است که فشار کمتری نسبت به پمپ های دیگر تحمل می کند. به دلیل اینکه پمپ های فشار قوی پیستون نسبتاً دور کم هستند (معمولاً زیر ۸۰۰ دور در دقیقه) عموماً برای نصب درایو کمربند در نظر گرفته شده اند.

ادامه مطلب
روغن وکیوم | پیشتاز پمپ

روغن برای پمپ های سانتریفیوژ دوار دارای فشار بخار کم در محدوده 10 به توان -4 torr در دمای اتاق است. آنها روغن های معدنی هستند که تا زمانی که فشار بخار مورد نیاز به دست می آید، تصفیه شده اند.

ادامه مطلب
مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی چیست؟ چگونه کار می‌کند؟

بطور کلی روند کار یک مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی به این صورت است که آب را با هوایی که پشت آن قرار می دهد، تحت فشار قرار داده و به محض باز شدن شیر آب، آب با فشار بیرون می آید.

ادامه مطلب
آموزش گام به گام و راهنمای کامل نصب و راه اندازی پمپ آب خانگی | …

سطح زیر پمپ باید کاملا صاف و ثابت باشد و پمپ به هیچ عنوان نباید روی شیب یا سطوح ناهموار قرار گیرد حتی اگر خیلی کم باشد. پمپ را نباید بطور مستقیم روی زمین نصب کرد و برای آن باید یک پایه مستحکم و تراز تعبیه کرد.

ادامه مطلب
آشنایی با ست کنترل یا تنظیم کننده فشار پمپ آب • گروه بازرگانی مستر

کنترل کننده فشار پمپ آب یک پیچ تنظیم دارد تا فشار اولیه را تنظیم کند.فشار اولیه از 1.5 بار شروع می شود.برای این که این واحد به خوبی کار کند کنترل کننده فشار پمپ آب بایستی همیشه فشاری بیش از 0.6 بار یعنی بیشتر از فشار اولیه را ...

ادامه مطلب
انتخاب پمپ مناسب

ملاک های انتخاب پمپ های پیستونی-فشار بالا-چسبندگی کم-جریان متوسط-رسانه خالی از جامدات چگونه بین پمپ فرو رفتنی و پمپ نصب شده روی سطح انتخاب کنیم؟ این انتخاب به راس مکش بستگی دارد.

ادامه مطلب
پمپ | سنجشگر

این پمپ ها معمولا برای ایجاد فشارهای بالا در دبی های کم به کارمی روند. بنابراین اغلب پمپ های سانتریفوژ توانایی خوبی درایجاد فشارهای بالا دارند. پمپ های سانتریفوژ شایع ترین نمونه از پمپ ها هستند.

ادامه مطلب
پمپ فشار قوی عمودی طبقاتی استیل

پمپ فشار قوی عمودی طبقاتی استیل اما به خاطر جنس بدنه که از استنلس استیل است مقاومت بالایی نسبت به خوردگی و سایش داشته و همین مساله پمپ طبقاتی استیل را به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای کاربرد های صنعتی، کشاورزی و همانطور که گفته شد حتی مناطق مسکونی تبدیل نموده است.

ادامه مطلب
هند پمپ فشار | کالیبراتور دستی فشار

هند پمپ فشار و یا کالیبراتور دستی فشار به منظور تست عملکرد صحیح تجهیزات اندازه گیری فشار شامل دستگاه پرشر گیج و ترانسمیتر فشار بکار می رود بازدید کننده گرامی، به علت تغییرات نرخ ارز، قیمت های سایت به روز نمی باشد.

ادامه مطلب
پمپ های جابجایی مثبت

پمپ های جابجایی مثبت(PD) دارای تعدادی از سیکلهای کاری هستند که هر سیکل، در بردارنده حجم معینی از مایع می باشد و مایع را به درون سیستم می فرستد.بسته به نوع پمپ و مایع این اعمال با تاثیر کم فشار برگشتی بر پمپ اتفاق می افتند ...

ادامه مطلب
پمپ وکیوم | پمپ وکیوم دزپارت

پمپ های جنبشی معمولا دارای حجم درزگیر نیستند اما در فشارهای کم می توانند به نسبت فشار کمتری برسانند. پمپ های مکش با گرفتن مولکول های گازی روی سطوح درون سیستم خلاء کار می کنند.

ادامه مطلب
پمپ

این پمپ ها معمولا کم ظرفیت هستند ولی فشار خروجی سیال را می توانند تا مقدار زیادی افزایش دهند؛ بنابراین از این پمپ ها در جاهایی که نیاز به جابه جا کردن سیالی با حجم کم ولی فشار بالا می باشد استفاده می کنند.

ادامه مطلب
روش کاهش صدای پمپ آب | مجله دماپویا

ما دراین مقاله ازمجله ی دماپویا قصد داریم با استفاده ازمطالبی راهکارهایی را درجهت کاهش صدای پمپ آب درحین عملکرد ارائه دهیم . امروزه با بالارفتن میزان جمعیت و افزایش آپارتمان نشینی با مشکلات زیادی مواجه هستیم که ...

ادامه مطلب
راندمان پمپ چه اهمیتی دارد؟ (7 روش کاربردی برای افزایش راندمان)

پمپ گریز از مرکز: انرژی مکانیکی را به انرژی هیدرولیکی (جریان، سرعت و فشار) تبدیل می کند. موتور القایی: انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند.

ادامه مطلب
پمپ فشار قوی عمودی طبقاتی استیل

پمپ آب فشار قوی طبقاتی پمپ هایی هستند که در آن ها سیال از طریق چند پروانه که بر روی محور قرار می گیرند، پمپاژ می شود و قرار گرفتن چند پروانه در پمپ موجب افزایش فشار سیال پس از عبور از هر پروانه و رفتن به پروانه بعدی می شود.

ادامه مطلب
علت کم شدن فشار پمپ آب | 4 علت اصلی کاهش فشار پمپ آب خانگی و …

مواردی از قبیل استفاده از خروجی های غیر استاندارد ، تعداد شیرهای زیاد ، صرفه جویی نکردن در مصرف آب و بری عوامل دیگر که موجب فعالیت بیش از حد پمپ شود میتواند موجب ضعف عملکرد پمپ شده و علت کم شدن فشار پمپ آب باشد .

ادامه مطلب
مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی چیست؟ چگونه کار می‌کند؟

 · بطور کلی روند کار یک مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی به این صورت است که آب را با هوایی که پشت آن قرار می دهد، تحت فشار قرار داده و به محض باز شدن شیر آب، آب با فشار بیرون می آید.

ادامه مطلب
اینورتر پمپ چیست؟

مثلا در شرایطی که مصرف اب در ساختمان شما بالا باشد در نتیجه ممکن است با مشکل فشار آب و کم بودن آن مواجه شوید که می توان گفت با استفاده از اینورتر پمپ این فشار کنترل شده و با افزایش دور موتور پمپ شما تغییری در کم شدن فشار اب ...

ادامه مطلب
علت کم و زیاد شدن فشار آب پمپ

یکی از اصلی ترین عوامل کم و زیاد شدن فشار آب، مربوط به پمپ آب می باشد. پمپ آب وظیفه پر فشار کردن سیال و انتقال آن به ارتفاعات بالاتر می شود. در صورتی که پمپ آب مشکلی داشته باشد در نتیجه عملکرد خوبی در فشار ایجاد شده نخواهد داشت.

ادامه مطلب
انواع پمپ

پمپ سانتریفوژ (شعاعی) عملکرد این پمپ به این صورت است که در آن سیال موازی محور وارد چرخ پمپ شده وعمود برآن ازچرخ خارج می گردد. این پمپ ها معمولا برای ایجاد فشارهای بالا در دبی های کم به کار می روند.

ادامه مطلب
آموزش گام به گام و راهنمای کامل نصب و راه اندازی پمپ آب خانگی | …

گام اول: علت کم بودن فشار آب قبل از شروع نصب و راه اندازی پمپ آب اول حتما بررسی کنید که علت کم بودن فشار آب در ساختمان بدلیل وجود مشکل در سیستم آبرسانی نباشد.

ادامه مطلب
پمپ وکیوم یا خلاء چیست؟ | نحوه عملکرد | قیمت | مشخصات فنی

پمپ وکیوم رینگ آب از جمله وکیوم پمپ های گردش تیغه ای می باشند که ارتعاشات کم در زمان کارکرد دارند، محبوب ترین و پر کاربردترین مدل وکیوم پمپ بوده که اکثرا در جابجایی گاز ها و مایعات مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب
آشنایی با پمپ های جابجایی مثبت

در پمپ های جابه جایی مثبت، ظرفیت به طور مستقیم با سرعت تغییر کرده و مستقل از اختلاف فشار یا هد استدر اغلب پمپ های جابه جایی مثبت، پدیده Slip (برگشت) وجود دارد، به این معنی که نشتی از سمت فشار بالا به سمت فشار پایین پمپ جریان ...

ادامه مطلب
پمپ آب خانگی | قیمت | راهنمای خرید | انواع پمپ کوچک و نیم اسب بی صدا …

وظیفه پمپ آب، تقویت فشار آب و پمپاژ آن است.به این وسیله، آب با حجم مورد نیاز و فشار مناسب به هر طبقه ساختمان یا هر نقطه ای دیگر می رسد. انواع پمپ آب در کشاورزی، پزشکی و زیرساخت بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.

ادامه مطلب
بوستر پمپ

در شروع عملکرد بوستر پمپ آب از طریق مخزن تامین می شود.هنگاهی که فشار مطابق شکل بالا به f1 افت می کند، پمپ اول استارت می شود.در زمانی که مصرف آب بیشتر می شود و فشار به f2 کاهش می یابد پمپ دوم استارت می شود.هنگامی که مصرف کم شد ...

ادامه مطلب
پمپ سانتریفیوژ Centrifugal Pump

اگر فشار در هر نقطه در داخل پمپ، پایین تر از فشار بخار مایع در پمپ باشد، تبخیر و یا کاویتاسیون رخ خواهد داد. برای مثال آب در فشار ۲۸ اینچ بر ساعت، در ۱۰۰ درجه فارنهایت به جوش می آید و یا بخار می شود.

ادامه مطلب
اینورتر پمپ چیست؟

اینورتر پمپ با کنترل دور موتور می تواند مصرف انرژی مورد نیاز را تغییر دهد. مثلا در شرایطی که مصرف اب در ساختمان شما بالا باشد در نتیجه ممکن است با مشکل فشار آب و کم بودن آن مواجه شوید که می توان گفت با استفاده از اینورتر پمپ این فشار کنترل شده و با افزایش دور موتور پمپ …

ادامه مطلب